Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!
067-00-76-300 067-00-75-300 067-00-74-300 050-20-30-100 sale@msholod.com.ua
Ukr Rus
Ukr Rus
Категорії
Підбір за параметрами
Виробники:
Характеристики
Q(Дельта Т=15К)
0 0

Конденсатор GUNTNER microox

Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Сортування
Друк документа
Показувати: СіткаСписок
Фото Модель Деталі
Конденсатор GVHX 045.1A/1-NW.E
Сфера діяльності: кондиціювання повітря, холодильна промисловість; Область застосування: конденсація холодоагенту повітрям, встановлення на відкритому повітрі; Діапазон потужності: 8 - 320кВт; холодоагент: для всіх типів холодоагентів, крім NH3; Напрямок повітря: вертикальний; Стандарт ..
Конденсатор GVHX 045.1A/2-NW.E
  Сфера діяльності: кондиціювання повітря, холодильна промисловість; Область застосування: конденсація холодоагенту повітрям, встановлення на відкритому повітрі; Діапазон потужності: 8 - 320кВт; холодоагент: для всіх типів холодоагентів, крім NH3; Напрямок пові..
Конденсатор GVHX 045.1A/3-NW.E
Сфера діяльності: кондиціювання повітря, холодильна промисловість; Область застосування: конденсація холодоагенту повітрям, встановлення на відкритому повітрі; Діапазон потужності: 8 - 320кВт; Холодоагент: для всіх типів холодоагентів, крім NH3; напрямок повітря: вертикальний; Стандарт як..
Конденсатор GVVX 071.1B/3-ND.E
Сфера діяльності: Холодильна промисловість, кондиціювання повітря Область застосування: Конденсація холодоагенту на повітрі, для встановлення на відкритому просторі Діапазон потужності: 7 – 300 кВт Холодоагент: всі холодоагенти крім NH3, CO2 Напрямок повітря: гори..

Конденсатори із технологією microox®

  • Найкраще співвідношення ціни та якості

  • Інноваційна технологія microox®

  • Розширена градація потужності

  • Короткі терміни постачання завдяки новому способу виробництва

  • Велика різноманітність опцій та приладдя

Корозійна стійкість

  • Алюмінієвий сплав, що використовується в апаратах microox®, чудово підходить для нормальних умов застосування, а в агресивних середовищах утворюється оксидний шар, який захищає від корозії. І лише за умов високої концентрації хлоридів використовувати алюміній не рекомендується.

Мала вага для зручності транспортування та монтажу

  • Теплообмінник GVHX з технологією microox® повністю виготовлений з алюмінію, що робить його на 30% легшим за традиційні ламельно-трубчасті теплообмінники.

Найменша кількість випробувань на витік завдяки зниженому обсягу заповнення холодоагентом

  • По відношенню до потужності обсяг заповнення холодоагентом знижено на 75%. Постанови EG-VO 842/2006 (постанова про фреонові гази) та EG-VO 1005/2009 встановлюють необхідність проведення випробувань на витік залежно від обсягу наповнення системи.