Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!
067-00-76-300 067-00-75-300 067-00-74-300 050-20-30-100 sale@msholod.com.ua
Ukr Rus
Ukr Rus
Категорії
Підбір за параметрами
Виробники:

Контролери

Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Сортування
Друк документа
Показувати: СіткаСписок
Фото Модель Деталі
Електронний блок керування Carel Easy
Контролери початкового рівня для керування статичними або вентильованими холодильними установками з нормальною або низькою температурою. Основні переваги: моделі з 1, 2 або 3 реле (компресор, розморожування, вентилятор, допоміжне найбільший вибір моделей: є більше 30 конфігурацій. 3 тем..
Електронний блок керування Carel MPXPRO
Передовий електронний контролер для повного керування вітринами та холодильними камерами Основні переваги: моделі з 3 та 5 реле (компресор, розморожування, вентилятор, додаткове, світло легка установка, помічник запуску до 7 датчиків температури/тиску / 5 цифрових входів NTC, PTC, PT1..
Електронний блок керування Carel PCO3
Основні особливості: Всі моделі даних контролерів використовують 16-бітний мікропроцесор і до 4 Мбайт пам'яті для гарантії високої продуктивності щодо швидкості та області пам'яті. Система контролерів Carel pCO також виробляється у різних розмірах відповідно до кількості входів та входів, таким ч..
Електронний блок керування Carel PJ32
Контролери статичних холодильних установок нормальної температури. Більш удосконалені моделі обладнані звуковою сигналізацією (зумером) і реле для управління компресорами потужністю 3/4 Нр та 2 Нр "Базова" версія ідеально поєднує в собі хорошу ефективність з дуже конкурентоспроможною ціною. Версі..
Електронний блок керування Danfoss AK-CC 550
Даний прилад створений на заміну контролеру ЕКС 414, що добре зарекомендував себе, і призначений для управління системами з одним клапаном AKV (торгове обладнання, холодильні камери). Має такі особливості та відмінності: Вбудований дисплей із трьома кнопками Вибір застосування з різними ф..
Електронний блок керування Danfoss EKC 102 D
Функції: Термостат: Двопозиційний (ON/OFF) термостат. Датчики: Данфосс Pt1000, PTC1000 чи NTC5000. Денний/нічний режим роботи. Аварійна сигналізація із затримкою. Відтайка: Електрична чи природна. Увімкнення цифрового входу, інтервалу часу або вручну. Вимкнення за часом..
Електронний блок керування Danfoss EKC 202 B
Функції: Термостат: Двопозиційний (ON/OFF) термостат. Датчики: Данфосс Pt1000, PTC1000 або NTC5000 Денний/нічний режим роботи. Аварійна сигналізація із затримкою. Відтайка: Електрична чи природна. Увімкнення цифрового входу , інтервалу часу або вручну. Вимкнення за часо..
Електронний блок керування Danfoss EKC 302 B
З новою серією контролерів ви отримаєте просте та інтуїтивно-зрозуміле керування установкою, а також зниження часу налаштування за рахунок використання ключа програмування та застосування перемикача застосувань. Наявність великої кількості налаштованих застосувань дає вам неперевершену гнучкість. ..
Електронний блок керування Eliwell EWCM 4120
Серія контролерів для обслуговування компресорних станцій EWCM 400 – випускається у стандартному форматі Eliwell 32x74. Вони мають чотири вихідних реле для управління компресорами, аналоговий вхід всмоктування (NТС датчик температури або датчик тиску), аналоговий вхід конденсації (4....20 мА від ..
Електронний блок керування Eliwell EWCM 4180
Серія контролерів для обслуговування компресорних станцій EWCM 400 – випускається у стандартному форматі Eliwell 32x74. Вони мають чотири вихідних реле для управління компресорами, аналоговий вхід всмоктування (NТС датчик температури або датчик тиску), аналоговий вхід конденсації (4....20 мА від ..
Електронний блок керування Eliwell ID 961
Контролер ID-961 - прилади, призначені для холодильних установок середньої температури. Вони забезпечені входом під температурні датчики PTC (NTC може вибиратися параметром) і вихідні реле для керування холодильним компресором. Тривалість циклів розморожування визначається часовими інтервалами зупин..
Електронний блок керування Eliwell ID 974
Електронний блок керування Eliwell ID 974 Електронний контролер ID 974 призначений для вентильованих холодильних установок середньої або низької температури (-45 - +10 ° С). Забезпечений входом під два температурні датчики РТС або NTC і трьома вихідними реле для керування компресором, вентилятор..
Електронний блок керування Eliwell ID 985
Eliwell ID 985 LX Eliwell ID 985 LX - контролер для вентильованих холодильних установок середньої та низької температури. Забезпечений входом під три температурні датчики PTC (або NTC). Чотири вихідні реле призначені для управління компресором, вентилятором, розморожуванням і аваріями, причому ..
Електронний блок керування Eliwell ID Plus 974
Прилади серій IDPlus 974 – це блоки керування з трьома цифровими виходами (реле), двома температурними датчиками (регулятора та випарника), одним мультифункціональним входом, який може використовуватися як цифровий вхід або датчик температури і одним цифровим входом, що підключається до TTL порту пр..
Контролер для компресорної станції Dixell XC460D
XС440C (460D) - цифровий контролер для керування до 4 (6 для 460D) компресорами або вентиляторами конденсатора ("C" формату 32х74 для монтажу на панель щита, "D" для монтажу на DIN рейку) Загальна характеристика: 1) напрям регулювання: пряме (охолодження) 2) тип регулювання: пропорційна або..
Контролер для компресорної станції Dixell XC650C
Контролер XC650C - цифровий контролер для одночасного керування до 5 компресорів та вентиляторів. Серії XC650C керують як компресорами, і вентиляторами в системах конденсації. Компресори можуть бути простими, багатоступеневими або різними потужностями. Управління здійснюється за допомогою нейтр..