Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!
067-00-76-300 067-00-75-300 067-00-74-300 050-20-30-100 sale@msholod.com.ua
Ukr Rus
Ukr Rus
Категорії
Підбір за параметрами
Виробники:

Електронні блоки керування Carel

Відображати:
Сортування
Друк документа
Показувати: СіткаСписок
Фото Модель Деталі
Електронний блок керування Carel Easy
Контролери початкового рівня для керування статичними або вентильованими холодильними установками з нормальною або низькою температурою. Основні переваги: моделі з 1, 2 або 3 реле (компресор, розморожування, вентилятор, допоміжне найбільший вибір моделей: є більше 30 конфігурацій. 3 тем..
Електронний блок керування Carel MPXPRO
Передовий електронний контролер для повного керування вітринами та холодильними камерами Основні переваги: моделі з 3 та 5 реле (компресор, розморожування, вентилятор, додаткове, світло легка установка, помічник запуску до 7 датчиків температури/тиску / 5 цифрових входів NTC, PTC, PT1..
Електронний блок керування Carel PCO3
Основні особливості: Всі моделі даних контролерів використовують 16-бітний мікропроцесор і до 4 Мбайт пам'яті для гарантії високої продуктивності щодо швидкості та області пам'яті. Система контролерів Carel pCO також виробляється у різних розмірах відповідно до кількості входів та входів, таким ч..
Електронний блок керування Carel PJ32
Контролери статичних холодильних установок нормальної температури. Більш удосконалені моделі обладнані звуковою сигналізацією (зумером) і реле для управління компресорами потужністю 3/4 Нр та 2 Нр "Базова" версія ідеально поєднує в собі хорошу ефективність з дуже конкурентоспроможною ціною. Версі..