Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!
067-00-76-300 067-00-75-300 067-00-74-300 050-20-30-100 sale@msholod.com.ua
Ukr Rus
Ukr Rus
Категорії
Підбір за параметрами
Виробники:
Technical
Q при Ткам=0С, Ткип=-8С, кВт
Vпр, м куб/ч
0 0
Ø, мм
Характеристики
Q при Tr=-18C, Te=-25C
Промежуток между ламелями, мм
количество оборотов вентилятора, в мин

Повітроохолоджувачі

Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Сортування
Друк документа
Показувати: СіткаСписок
Фото Модель Деталі
Повітроохолоджувач ECO CTE 20М6
Корпуси всіх наших виробів забезпечують доступ до внутрішніх компонентів та виготовлені із шліфованого алюмінієвого сплаву, із оцинкованих та пофарбованих сталевих листів. Всі вони: мають високу корозійну стійкість і ударостійкість; стійкі до низької температури; не токсичні; нешкідли..
Повітроохолоджувач ECO DFE 31EH3
Корпуси всіх наших виробів забезпечують доступ до внутрішніх компонентів та виготовлені із шліфованого алюмінієвого сплаву, із оцинкованих та пофарбованих сталевих листів.   Всі вони: мають високу корозійну стійкість і ударостійкість; стійкі до низької температури; не токсичні; н..
Повітроохолоджувач ECO EVS 40
Корпуси всіх виробів забезпечують доступ до внутрішніх компонентів та виготовлені із шліфованого алюмінієвого сплаву, із оцинкованих та пофарбованих сталевих листів. Всі вони: мають високу корозійну стійкість і ударостійкість; стійкі до низької температури; не токсичні; нешкідливі для..
Повітроохолоджувач ECO MIC 80
Корпуси всіх наших виробів забезпечують доступ до внутрішніх компонентів та виготовлені із шліфованого алюмінієвого сплаву, із оцинкованих та пофарбованих сталевих листів. Всі вони: мають високу корозійну стійкість і ударостійкість; стійкі до низької температури; не токсичні; нешкідли..

Охолоджувач повітря являє собою спеціальну теплообмінну установку, яка охолоджує повітря в промислових приміщеннях, а також в холодильних і морозильних камерах. Інтернет-магазин МС ХОЛОД пропонує вам повітроохолоджувачі​ для холодильних камер від провідних європейських виробників за найпривабливішими цінами.

Широкий асортимент товарів представлений повітроохолоджувачами різних типів. Серед них є апарати, різні за конструкцією – сухі, мокрі та змішані. За температурним режимом холодильної камери ці апарати ділять на низькотемпературні, середньотемпературні, високотемпературні. Залежно від будови повітроохолоджувача є двопотокові, кубічні та стельові. За типом вентилятора – осьові та відцентрові, а за типом холодоагенту є в наявності аміачні, фреонові та гліколеві.

Промислові повітроохолоджувачі для холодильних камер в асортименті!

При покупці охолоджувача повітря ви отримуєте всі супутні документи та сертифікати, які підтверджують якість виробу та гарантійний термін служби, а також інструкцію з експлуатації.

Якщо вам важко визначитися з вибором хорошого охолоджувача повітря, скористайтеся послугами наших консультантів. Вони із задоволенням підберуть необхідне обладнання в залежності від бажаної вартості та ваших специфічних вимог.

У наш час повітроохолоджувачі​ можна купити в багатьох спеціальних магазинах. Але краще це зробити в інтернет-магазині МС ХОЛОД із кількох, дуже вагомих причин:

  • у нас найнижчі ціни на цю продукцію (купити промисловий повітроохолоджувач дешевше можна тільки б/в);
  • ми повністю гарантуємо якість апаратури (є всі відповідні документи);
  • ми надаємо найкраще обслуговування покупців (у нас працюють досвідчені консультанти);
  • у нас найкращі умови доставки (ви отримаєте замовлення в цілості та безпеці, у найкоротші терміни).