Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!
067-00-76-300 067-00-75-300 067-00-74-300 050-20-30-100 sale@msholod.com.ua
Ukr Rus
Ukr Rus
Категорії
Підбір за параметрами
Виробники:
Technical
Q при Ткам=0С, Ткип=-8С, кВт
Характеристики
Промежуток между ламелями, мм

Кубічні повітряоохолоджувачі

Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Сортування
Друк документа
Показувати: СіткаСписок
Фото Модель Деталі
Повітроохолоджувач ECO CTE 20М6
Корпуси всіх наших виробів забезпечують доступ до внутрішніх компонентів та виготовлені із шліфованого алюмінієвого сплаву, із оцинкованих та пофарбованих сталевих листів. Всі вони: мають високу корозійну стійкість і ударостійкість; стійкі до низької температури; не токсичні; нешкідли..
Повітроохолоджувач Guentner GACC 031.1D/17-AW
Протягом понад 80 років, Guntner AG & Ко KG є лідером у галузі технологій охолодження. З самого початку Guntner завжди підтримував особистий контакт зі своїми клієнтами при розробці продуктів, які оптимізовані для задоволення конкретних потреб ринків та бізнес-сектору. Спочатку, як р..

Якщо ваш бізнес потребує приміщень для зберігання продуктів, що псуються, ви вирішили розширити площі або зменшити холодильники для більш раціонального використання енергоносіїв, тоді без технічного переоснащення не обійтися. Наш інтернет магазин холодильного обладнання пропонує купити кубічний повітряоохолоджувач, можливості якого дозволяють швидко досягти позитивного результату навіть при обмеженому бюджеті. Широкий асортимент моделей надає величезний спектр технічних можливостей, а ціни дають можливість зробити оптимально вигідне придбання.

Широкий асортимент і привабливі ціни

Купуючи у нас кубічний повітряоохолоджувач, ви отримуєте можливість дешево придбати якісне обладнання. Формувати низькі ціни дозволяє великий товарообіг. Прямий продаж обладнання зі складів у Києві та Харкові дає можливість максимально скоротити витрати на перевезення товару. Куплений товар можна забрати самі або домовитись про доставку. За будь-яких обставин купити та розпочати монтаж холодильного обладнання ви зможете практично, не зупиняючи основної діяльності, оскільки часу на ці роботи піде небагато.

Ми маємо великий вибір спеціалізованої техніки від кількох відомих брендів. Постачання від офіційних дилерів дозволили максимально зменшили ланцюжок посередників. Тому вартість холодильного обладнання у нас одна із найвигідніших. Наш товар має усі необхідні сертифікати якості. Що дає можливість покупцю здійснювати гарантійне та післягарантійне обслуговування.