Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!
050-20-30-100 067-00-75-300 067-00-76-300 050-20-30-100 sale@msholod.com.ua
Ukr Rus
Ukr Rus
Категорії

Електронний блок керування Eliwell ID 985



  - АБО -   Задати питання
Задати питання
Заповніть всі наведені нижче поля і ми обовязково звяжемося з Вами найближчим часом!
В улюблені В порівняння Друк документа
Характеристика Опис
Описание
Базовано на 0 відгуках.

Eliwell ID 985 LX

Eliwell ID 985 LX - контролер для вентильованих холодильних установок середньої та низької температури. Забезпечений входом під три температурні датчики PTC (або NTC). Чотири вихідні реле призначені для управління компресором, вентилятором, розморожуванням і аваріями, причому аварійне реле може бути запрограмоване для додаткового навантаження, наприклад світла. Як опція можливе встановлення зумера. Контролер випускається із напругою джерела живлення 12В.

Два програмовані цифрові входи можуть використовуватися для віддаленого включення розморожування, економічної робочої точки, додаткового навантаження або аварійного сигналу. Прилади можуть бути об'єднані в локальну мережу Link, яка дозволяє синхронізувати розморожування та ряд інших функцій. Тривалість циклів розморожування визначається часовими інтервалами або після досягнення значенням датчика випарника температури закінчення розморожування. Значення, що зчитується датчиком, індикується на 3-х цифровому дисплеї зі знаком мінус, наявність десяткової точки вибирається параметром. Всі версії мають TTL порт для використання картки копіювання для швидкого програмування приладів та для приєднання до системи Televis.

 

Захист передньої панелі IP 65
Корпус полімерний пластик PC+ABS UL94 V-0, скло з полікарбонату, кнопки з термопласту
Розміри передня панель 72x34мм, глибина 60 мм
Монтаж шаблон отвору в панелі 29x71мм
Температура середовища застосування – 5…55 °С
Температура зберігання – 30…85 °С
Відносна вологість середовища застосування 10…90% RH (без конденсату)
Відносна вологість при зберіганні 10…90% RH (без конденсату)
Діапазон даних на дисплеї - 50 ... 110 (NTC) або - 50 ... 140 (PTC) ° С 3 1/2 цифри + знак.
Розширення 1 чи 0,1 °С
Аналогові входи 2 входи NTC або PTC (вибирається параметром)
Цифрові входи 2 вільних від напруги цифрових входів
Послідовний порт TTL порт для з'єднання з Copy Card та системою Televis
Цифрові виходи 4 реле:
(A) перше типу SPDT 8(3) А 250В перем. струм,
(B) другий типу SPST 8(3) А 250В перем. струм,
(C) третє типу SPST 8(3) А 250В перем. струм,
(D) четвертий. типу SPST 5(2) А 250В перем. струм.
Link: Вихід для мережі Link
Діапазон вимірювань – 50…140 °С
Точність не менше 0.5% від шкали +1 цифра
Потужність 3 ВА
Джерело живлення 12В змін./пост. струм ±10% 50/60Гц

 

Доступ та використання меню
Для доступу до меню «Стан машини» швидко натисніть кнопку set, а для доступу до меню «Програмування» утримуйте її протягом 5 сек. Натисніть set, щоб отримати доступ до кожної папки меню з відповідною міткою. Тепер можна прокручувати вміст папки, щоб змінити значення та використовувати передбачені функції. Якщо Ви не користуєтесь кнопками протягом 15сек. (час паузи) або натисніть кнопку fnc, то прилад зберігає відображене на дисплеї значення для цього параметра, і Ви повертаєтеся до попереднього дисплея.
 
Меню стану машини
Для доступу до меню натисніть кнопку set. За відсутності аварії з'являється мітка SEt. Використовуючи кнопки UP і DOWN, можна прокручувати наступні папки меню: AL - аварії (якщо є); SEt – встановлення робочої точки; Pb1 – значення датчика1; Pb2 – значення датчика 2; Pb3 - значення датчика 3 якщо (є).
Щоб увійти до меню «Стан машини», швидко натисніть кнопку set. З'явиться позначка SEt. Щоб вибрати значення робочої точки, натисніть set ще раз. З'явиться значення робочої точки, яке можна змінювати натисканням UP та DOWN, але не пізніше 15 секунд. Якщо параметр LOC=y, значення робочої точки змінити не можна. Годинник реального часу Якщо натиснути set після появи мітки rtc з'явиться мітка d00 (дні). Використовуючи UP та DOWN встановіть день. Якщо ви не натискаєте кнопки більше двох секунд або натиснули Enter Ви перемкнетеся на папки h00 (годинник) та '00 (хвилини): використовуючи UP та DOWN встановіть час. Якщо Ви не натискаєте на кнопки більше 15 секунд або натисніть fnc, то останні введені дані збережуться і Ви повернетесь до попереднього дисплея. Завжди використовуйте кнопку set для підтвердження введених годин/хвил/днів. Наявність Аварії При виконанні умов аварії під час входу до меню «Стан машини» з'являється позначка AL.
Після натискання set при відповідній мітці з'являється значення датчика.

Меню програмування
Щоб отримати доступ до меню «Програмування», натисніть та утримуйте кнопку set протягом не менше 5 сек. Якщо встановлено пароль (параметр PA1), він буде потрібний. Потім з'явиться позначка першої папки параметрів. Для прогортання папок використовуйте кнопки UP та DOWN; папки включають параметри 1-го та 2-го рівнів. Другий рівень може захищатися другим паролем (параметр PA2). Щоб увійти до папки, натисніть set. З'явиться позначка першого параметра. Прокручування параметрів здійснюється кнопками UP та DOWN; Щоб змінити параметр, натисніть і відпустітьset, потім встановіть бажане значення за допомогою UP і DOWN і підтвердіть натисканням set для переходу до наступного параметра. Передбачається, що після внесення змін до параметрів конфігурації прилад буде вимкнено і ввімкнено заново: це необхідно для виключення помилкових спрацьовувань та дотримання затримок.
 
Пароль
Паролі PA1 та PA2 дозволяють доступ до параметрів 1-го та 2-го рівнів відповідно. У стандартній конфігурації паролі не встановлено. Для їх активізації задайте їм бажані значення у папці з позначкою diS меню «Програмування». При вході до меню з'явиться позначка PA1 (див. розділ «Програмування») та позначка PA2 у папці з позначкою Cnf зі списку параметрів першого рівня.

 

Ручний запуск циклу розморожування
Для запуску режиму розморожування вручну натисніть та утримуйте кнопку UP протягом 5сек. Якщо немає умов для розморожування (наприклад, показання датчика вище температури закінчення розморожування), то дисплей блимне три рази для індикації того, що операція не може бути виконана.
 
Картка копіювання
Картка копіювання Copy Card - аксесуар, що підключається до послідовного порту TTL для виконання швидкого
програмування параметрів приладу Операція виконується так:
Форматування/Format - Команда дозволяє форматувати картку, рекомендується виконувати перед першим використанням.
Вивантаження/Upload - Операція вивантаження параметрів із приладу до картки.
Завантаження / Download - Операція завантаження параметрів із картки у прилад.
Доступ до цих функцій здійснюється через папку з міткою FPr і вибираються відповідно до команди UL, DL і Fr - для підтвердження команди необхідно натиснути set. У разі успішного виконання команди індикується y, у протилежному випадку, при помилці – n.
Завантаження перезапуском (вимиканням приладу).
Підключіть Copy Card до вимкненого пристрою (не під напругою). Коли пристрій увімкнеться, параметри будуть завантажені з картки в пристрій; після тестування приблизно через 5 секунд на дисплеї з'явиться: dLY якщо успішно копіювання; DLn у протилежному випадку. Після операції завантаження прилад відразу починає працювати з новим набором параметрів.
 
Система Televis
Підключення до системи Televis може бути здійснено через послідовний порт TTL (має використовуватися інтерфейсний модуль TTL-RS485 Bus Adapter). Для підключення до системи повинні бути задані параметри dEA та FAA із папки з позначкою Add.

Додаткові функції Link
Функція Link дозволяє з'єднати до 8 приладів (1 Майстер і 7 Слейвів і Ехо приладів) в мережу. Відстань між приладами має бути трохи більше 7м. Послідовне з'єднання між приладами перебуває під напругою.
Майстер/Master - Прилад, який керує мережею відправкою команд на Слейви. Майстер призначається параметром L00 (значення 0 визначає Майстер).
Слейв / Slave - Прилад(и), що мають власний контроль, але поряд з цим здатні приймати команди Майстра.
Ехо / Echo - Прилад(и) забезпечені тільки функцією перегляду значення приладу з яким він асоціюється (тому він не забезпечується власними вхідними та вихідними ланцюгами, а є лише повторювачем)
Мережа Link дозволяє керувати розморожуванням: Майстер посилає команду розморожування, яка може виконуватися синхронно (одночасно) або послідовно (розморожування за розморожуванням) зі стандартним захистом або затримкою (параметр L03). Майстер також може активувати такі функції: Увімк. / Вимк. світла, вимикання аварійного зумера та аварійного реле, додаткова Робоча точка, додаткове та режим керування День та Ніч (параметр L05). Майстер може також синхронізувати дисплеї Слейв та Ехо приладів з дисплеями Майстра та Слейвів (для повторення) (параметр L04)/
Синхронне розморожування розглядається як підтримка існуючого режиму розморожування, видалення вологи та підпослідовних функцій. Світлодіод розморожування на Слейві блимає після розморожування до отримання команди від Майстра на перехід у режим термостатування. Виконання функцій залежить від встановлення правильних параметрів.
 
Управління ніч та день
Алгоритм управління ніч та день дозволяє встановлювати події та цикли у встановлений час тижня. Ви можете встановити час початку події та її тривалість, а також дозвіл на виконання функцій та розморожування (щодня або у свята). Якщо натиснути кнопку set з появою мітки nad у меню «Програмування», з'явиться мітка d0. Кнопками UP та DOWN встановіть інший день (d1…d6) або Everyday (Кожен день). Після натискання Enter з'явиться параметр E00: використовуйте UP та DOWN для прокручування інших параметрів (E01…E03). Якщо Ви не натискаєте кнопки протягом 15 секунд або натиснете fnc значення дисплея збережеться і Ви повернетесь до попереднього дисплея. Різні функції встановлюються за допомогою відповідних параметрів (див. папку параметрів nad).

Специфікація Опис
Описание

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

985